This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Witamy ! arrow Magazyn "S'80" arrow Wydarzenia związkowe w Regionie Zachodniopomorskim NSZZ Solidarność-80 (luty-marzec 2009 r.)
Wydarzenia związkowe w Regionie Zachodniopomorskim NSZZ Solidarność-80 (luty-marzec 2009 r.) Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: P.L.   
17.04.2009.

1. W dniu 28 lutego 2009 r. w Szczecinie na Sprawozdawczo-Wyborczym Regionalnym Zjeździe Delegatów Regionu Zachodniopomorskiego NSZZ ”Solidarność”-80 dokonano wyboru nowych władz i organów związku Regionu Zachodniopomorskiego na kadencję 2009-2013.

 

Przewodniczącym Zarządu Regionu został wybrany Wojciech Osman (FMS „Polmo” S.A.- Huta Szczecin S.A.)

W składzie Zarządu Regionu, oprócz Przewodniczącego, znaleźli się:

 

  • Roman Pniewski - Stocznia Szczecińska Nowa Sp. z o.o.

  • Kazimierz Sikora - Telekomunikacja Polska S.A. Szczecin

  • Bogdan Warzyński - „Elda-Eltra Elektrotechnika” S.A. Szczecinek

  • Jerzy Gerth - Szczecińska Stocznia Remontowa „Gryfia” S.A.

  • Ryszard Szweda - Szczecińska Stocznia Remontowa „Gryfia” S.A.

  • Wiesław Kostrzewa - Szczecińska Stocznia Remontowa „Gryfia” S.A.

  • Stanisław Borzym - Szczecińska Stocznia Remontowa „Gryfia” S.A.

  • Stanisław Misiak - Port Handlowy Świnoujście Sp. z o.o.

  • Andrzej Uciński - Port Handlowy Świnoujście Sp. z o.o.

  • Mariusz Stańczyk - PGE Zespół Elektrowni „Dolna Odra” S.A.

  • Maria Markowicz - PGE Zespół Elektrowni „Dolna Odra” S.A.

  • Andrzej Turkiel - „Gryfskand” Sp. z o.o. Gryfino

  • Jerzy Tomankiewicz - „Fosfan” S.A. Szczecin

  • Zbigniew Rokicki - PKP Cargo S.A. Zachodniopomorski Zakład Spółki

  • Weronika Kuks - KRUS Placówka Terenowa Szczecin

  • Andrzej Partyka - Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. Police

 

Wyłoniono Regionalną Komisję Rewizyjną w składzie:

 

  • Ryszard Borkowski - Szczecińska Stocznia Remontowa „Gryfia” S.A.

  • Maria Szulc - Szczecińska Stocznia Remontowa „Gryfia” S.A.

  • Kazimierz Kulesza - PGE Zespół Elektrowni „Dolna Odra” S.A.

  • Joanna Adamczewska - KRUS Placówka Terenowa Szczecin

  • Iwona Krasuska - PKP PLK Komenda Regionalna Straży Ochron Kolei

Szczecin

 

Przewodniczącą Regionalnej Komisji Wyborczej została Maria Szulc, a Wiceprzewodniczącym – Kazimierz Kulesza.

 

W skład delegatów na Krajowy Zjazd Delegatów NSZZ ”Solidarność”-80 weszli:

  • Bogdan Warzyński - „Elda-Eltra Elektrotechnika” S.A. Szczecinek

  • Ryszard Borkowski - Szczecińska Stocznia Remontowa „Gryfia” S.A.

  • Edmund Jankowski - Zakłady Chemiczne „Police” S.A.

  • Wojciech Osman - FMS „Polmo” S.A.- Huta Szczecin S.A.

  • Roman Pniewski - Stocznia Szczecińska Nowa Sp. z o.o.

  • Jerzy Gerth - Szczecińska Stocznia Remontowa „Gryfia” S.A.

  • Tomasz Hyży - Szczecińska Stocznia Remontowa „Gryfia” S.A.

  • Katarzyna Gerth - Szczecińska Stocznia Remontowa „Gryfia” S.A.

  • Ryszard Szweda - Szczecińska Stocznia Remontowa „Gryfia” S.A.

  • Wiesław Kostrzewa - Szczecińska Stocznia Remontowa „Gryfia” S.A.

  • Stanisław Borzym - Szczecińska Stocznia Remontowa „Gryfia” S.A.

  • Mariusz Stańczyk - PGE Zespół Elektrowni „Dolna Odra” S.A.

  • Mirosław Lebuda - PGE Zespół Elektrowni „Dolna Odra” S.A.

  • Marcin Słyż - PGE Zespół Elektrowni „Dolna Odra” S.A.

  • Maria Markowicz - PGE Zespół Elektrowni „Dolna Odra” S.A.

  • Józef Korczyński - PGE Zespół Elektrowni „Dolna Odra” S.A.

  • Kazimierz Kulesza - PGE Zespół Elektrowni „Dolna Odra” S.A.

  • Kazimierz Sikora - PGE Zespół Elektrowni „Dolna Odra” S.A.

  • Andrzej Turkiel - „Gryfskand” Sp. z o.o. Gryfino

  • Jerzy Tomankiewicz - „Fosfan” S.A. Szczecin

  • Stanisław Misiak - Port Handlowy Świnoujście Sp. z o.o.

  • Andrzej Uciński - Port Handlowy Świnoujście Sp. z o.o.

  • Grzegorz Tomczyk - Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Świnoujście

 

 

2. W dniu 13 marca 2009 r. odbyło się pierwsze posiedzenie nowo wybranego Zarządu Regionu, na którym wyłoniono skład Prezydium Zarządu według poniższego:

 

  • Wojciech Osman - Przewodniczący Zarządu Regionu

  • Jerzy Gerth - Wiceprzewodniczący Zarządu Regionu (1)

  • Andrzej Uciński - Wiceprzewodniczący Zarządu Regionu (2)

  • Zbigniew Rokicki - Członek Prezydium Zarządu Regionu

  • Mariusz Stańczyk - Członek Prezydium Zarządu Regionu

  • Kazimierz Sikora - Członek Prezydium Zarządu Regionu

  • Jerzy Tomankiewicz - Członek Prezydium Zarządu Regionu

 

 

  1. W dniach 26-28 marca 2009 r. w Łukęcinie odbył się XX Sprawozdawczo-Wyborczy Krajowy Zjazd Delegatów NSZZ ”Solidarność”-80, na którym dokonano wyboru władz związku szczebla krajowego na kadencję 2009-2013.

 

Przewodniczącym Komisji Krajowej został wybrany Bogdan Warzyński – reprezentant Regionu Zachodniopomorskiego

 

W skład Komisji Krajowej NSZZ ”Solidarność”-80 weszli niżej wymienieni delegaci:

 

  • Jerzy Gerth

  • Mirosław Lebuda

  • Stanisław Misiak

  • Wojciech Osman

  • Jerzy Tomankiewicz

  • Andrzej Turkiel

reprezentujący nasz Region

W skład Prezydium Komisji Krajowej weszli (z Regionu Zachodniopomorskiego):

 

  • Bogdan Warzyński – Przewodniczący Komisji Krajowej

  • Wojciech Osman – Wiceprzewodniczący Komisji Krajowej (3)

  • Jerzy Tomankiewicz – członek Prezydium Komisji Krajowej

 

Wyłoniono także skład Krajowej Komisji Rewizyjnej NSZZ ”Solidarność”-80, w której znalazła się delegatka z Regionu Zachodniopomorskiego - Maria Markowicz, zostając jednocześnie Przewodniczącą Komisji.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »